Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wilczyca

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Wypoczynkowa

Józefów,Konstantynów Łódzki(Wilczyca + 22 km)

304 080 zł1 086 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja: działka budowlana 1086 m józefów / konstantynów łódzki Lokalizacja: ul. Wypoczynkowa , Konstantynów Łódzki ( Józefów) Cena: 304 080 zł (280 zł/m ) Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zgierz

Zgierz(Wilczyca + 25 km)

1 300 000 zł1 753 m² 741,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna z obiektami magazynowo-produkcyjnymi Powierzchnia działki 1753m2, znajduje się w Zgierzu przy głównej ulicy w centrum. Działka ogrodzona. Na posesji znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Charbice Górne

Charbice Górne(Wilczyca + 9 km)

179 000 zł3 911 m² 45,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dużą działkę w Charbicach Górnych, gmina Lutomiersk Powierzchnia działki : 3911 m2 Wydane warunki zabudowy Atrakcyjna oferta. Cena 199 000 zł za całość to jest 50 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki(Wilczyca + 22 km)

195 000 zł1 980 m² 98,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1980 m , położona na obrzeżach Konstantynowa Łódzkiego. To propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni oraz wygodnego dostępu do miasta. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Żwirki

Sokolniki-Las(Wilczyca + 24 km)

480 000 zł2 958 m² 179,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zbudujesz swój wymarzony dom w otoczeniu natury, ta oferta jest stworzona dla Ciebie. Na sprzedaż działka leśno-budowlana w miejscowości Sokolniki-Las, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Krzywiec

Krzywiec(Wilczyca + 19 km)

299 000 zł983 m² 304,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu do zakupu piękną działkę budowlaną w miejscowości Krzywiec, obok prestiżowych Żabiczek w Konstantynowie Łódzkim. Działka znajduje się na granicy Konstantynowa.

Szczegóły ogłoszenia

69,89 zł/m²93 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z witrynami - Zgierz, ul. Śniechowskiego | przy Rondzie Sybiraków Parter | duży parking | sąsiedztwo Żabki | intensywny ruch Wizualizacje na zdjęciach pełnią jedynie funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zgierz

Zgierz(Wilczyca + 25 km)

7 900 zł300 m² 26,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę wynajmu hali w Zgierzu Hala o powierzchni 300m2 na parterze budynku usługowo-handlowego z lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stare Miasto,Zgierz(Wilczyca + 25 km)

998 000 zł280 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:608 m²

Bajka o dwóch sąsiadach i jednym domu Zgierz. Za siedmioma rondami, za trzema przystankami mpk, w miasteczku Zgierz stoi dom 280 m2 na działce 608 m2. Nie byle jaki! Bo to dom dla dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilczyca

Wilczyca,łódzkie

2 100 000 zł462 m² 4 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 443 m²

Atrakcyjny dom, idealny dla osób szukających spokoju i ciszy w niedalekiej odległości od miasta. Dom o powierzchni użytkowej 462m2 w pełni wykończony z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Wilczyca

Wilczyca,łódzkie

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki w spokojnej i cichej miejscowości. Wokół lasy i łąki. W bliskiej okolicy sklepy i kościół. Do Poddębic 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz(Wilczyca + 25 km)

820 000 zł160 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu Dom dwurodzinny o powierzchni 160m2 składający się z: parter: 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij